Vzdělávací kurzy online i offline

V rodičovské produktivitě píšu o tom jak dělat své projekty i když máte děti. A co dělám já? Jedním z projektů je katalog vzdělávacích kurzů Edulog.

Dost často se mi stalo, že v nabitém rozvrhu mi neočekávaně zbyl volný večer. Někdo zrušil akci, blbě jsem to naplánoval a tak. Protože si rád rozšiřuju obzory, chtěl jsem vyrazit na nějaký kurz. Ale zjistit jaké kurzy se dají navštívit v konkrétní den je dost těžké. Musíte prohledat spoustu stránek, co se kde děje.

Anebo jsem pro inspiraci hledal kurzy fotografování a zjišťoval jsem jaké jsou možnosti. Ideálně s referencemi. Ale zase je to těžké. Kurzy najde google, ale musíte projít dost stránek, srovnat si to, zjistit reference. Nebo se zeptat přátel na facebooku. A tak jsem si říkal, že by bylo fajn mít takovou Heureku na kurzy – neřešila by se tolik cena, ale spíš nabídka a kvalita. A tak jsem si to vytvořil.

Říkal jsem si, že by bylo fajn mít takovou Heureku na kurzy – neřešila by se tolik cena, ale spíš nabídka a kvalita. A tak jsem to vytvořil. Edulog agreguje kurzy z mnoha různých zdrojů,umožním v nich příjemné vyhledávání a reference od ostatních návštěvníků kurzů. Spousta lidí má podobné problémy, a tak pokud patříte mezi ně, věřím, že vám katalog vzdělávání Edulog bude užitečný.

Líbil se vám tento článek? Podělte se:
Facebooktwitterreddit

Napsat komentář